Výhody superprémiových krmiv

Každý majitel psa chce pro svého čtyřnohého miláčka jen to nejlepší. Není to jen útulný domov, dostatek pohybu, ale i pestrá, kvalitní strava. Ačkoliv to tak nevypadá, ale strava hraje nejdůležitější roli v psím životě. Na světe existuje více jak 400 psích plemen a vybrat kvalitní stravu není vůbec jednoduché. Záleží to na mnoha aspektech jako je druh plemene, pohlaví, váha, povaha, stáří, nemoc, kondice a další. Někteří majitelé psů své miláčky krmí domácí stravou a neřeší zda-li mají dostatek vitamínů, minerálů, nebo jim pravidelně kupují psí konzervy, ale i jsou i tací, kteří si na psím jídelníčku dají velice záležet. Psí jídelníček by měl obsahovat tyto nejdůležitější látky.

Omega – 3 mastné kyseliny

Má-li váš miláček artritidu, pak věřte, že rybí tuk zlepší pohyblivost. Celkově ale působí na mozek, má pevnější klouby, má krásnější, lesklejší srst.51-11

Beta karoten

Beta karoten patří mezi významný antioxidant, který napomáhá neutralizovat volné radikály a zároveň stabilizovat prostředí v žaludku, střevech a v neposlední řadě působí na dobrý zrak. Beta karoten nemusíte získat jen z mrkve, ale i špenátu, brokolice.

Vitamín E

Vitamín E především dodá vašemu miláčkovi dobrou imunitu. Nejvíce tohoto vitamínu získáte syrovou stravou, jako je maso, ryby, ale i žloutek.

Určitě bychom našli i další významné minerální látky, které potřebuje váš pes, a proto některé významné firmy, které se zabývají výrobou psích potravin (granule, konzervy, dentální tyčinky a podobně), dokážou vašemu miláčkovi dodat vše potřebné ke zdravému růstu. Patří mezi ně: FirstMate, N&D, Arden Grange.

Jaké jsou jejich výhody?3611

  • podíl živočišných bílkovin je více jak 87%
  • stravitelnost je více jak 90%
  • málo bobtnaní, což je velice důležité při trávení
  • mají velice dobrou chuť a vůni
  • obsahují důležité omegy – 3 mastné kyseliny a silné přírodní antioxidanty
  • další důležité vitamíny, minerály včetně chelátových forem stopových prvků
  • nukleotidy pro dobré trávení a dobrou imunitu
  • ale i psí granule značky N&D, které se specializují na obezitu psů, dodají vše potřebné k prevenci obezity, neobsahují lepek a GMO

Všechny tyto značky jsou vyráběny pod přísným dohledem veterinární správy, a díky různým výzkumům v oblasti správné a komplexní výživy psa, dadají vše potřebné ke kvalitnímu, zdravému životu čtyřnohého miláčka.